logo

lek. wet. Łukasz Małyszko

 
 

tel. +48 790 777 233

ul. Jaśminowa 11, 84-240 Reda


 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek 12.00-20.00

Sobota 10.00-13.00

 

  W nagłych przypadkach można
dzwonić pod numer telefonu gabinetu
poza godzinami jego otwarcia.

 

 

 

 

Nasz Zespół

lek. wet. Łukasz Małyszko

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW Warszawa (2009). Obecnie w trakcie specjalizacji z chirurgii weterynaryjnej. Satysfakcja jaką daje leczenie zwierząt ciągle motywuje mnie do permanentnego podnoszenia swoich kwalifikacji. Prowadzenie Gabinetu Weterynaryjnego Reda to nie tylko wyzwanie ale też i pasja. 

 

 

lek. wet. Katarzyna Lewandowska

Po intensywnym i owocnym czasie kształcenia zawodowego na europejskich uczelniach (Olsztyn i hiszpańskie Lugo) zdecydowałam się na pracę w prężnie działającym Gabinecie Weterynaryjnym Reda. Dzięki temu mam nadzieję być blisko moich pacjentów, znać ich zwyczaje i upodobania. Od przedszkola w smutkach i radościach towarzyszyły mi moje ukochane świnki morskie. Zarówno w gabinecie jak i poza nim lubię szukać nieoczywistych odpowiedzi na codzienne pytania.

 
 
 

Mgr. Inż. Karolina Hałasa 

Absolwentka wydziału Zootechniki UWM Olsztyn (2006). Od zawsze byłam wielkim fanem naszych czworonożnych towarzyszy a dzięki dołączeniu do załogi Gabinetu Weterynaryjnego Reda mogę realizować swoje zamiłowania. Od dawna fascynują mnie psy rasy północy i ich zachowania behawioralne.

 

© Copyright 2013. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie: WEBPC-GROUP