logo

lek. wet. Łukasz Małyszko

 
 

tel. +48 790 777 233

ul. Jaśminowa 11, 84-240 Reda


 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek-Piątek 12.00-20.00

Sobota 12.00-14.00

 

  W nagłych przypadkach można
dzwonić pod numer telefonu gabinetu
poza godzinami jego otwarcia.

 

 

 

 

Nasz Zespół

lek. wet. Łukasz Małyszko

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW Warszawa (2009). Specjalista z zakresu chirurgii weterynaryjnej. Satysfakcja jaką daje leczenie zwierząt ciągle motywuje mnie do permanentnego podnoszenia swoich kwalifikacji. Prowadzenie Gabinetu Weterynaryjnego Reda to nie tylko wyzwanie ale też i pasja. 

 

 

lek. wet. Katarzyna Lewandowska

Po intensywnym i owocnym czasie kształcenia zawodowego na europejskich uczelniach (Olsztyn i hiszpańskie Lugo) zdecydowałam się na pracę w prężnie działającym Gabinecie Weterynaryjnym Reda. Dzięki temu mam nadzieję być blisko moich pacjentów, znać ich zwyczaje i upodobania. Od przedszkola w smutkach i radościach towarzyszyły mi moje ukochane świnki morskie. Zarówno w gabinecie jak i poza nim lubię szukać nieoczywistych odpowiedzi na codzienne pytania.

 

 Lek.  wet Paulina Kegel

Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW  w 2012 roku.  Po studiach odbyłam staż  w Przychodni Weterynaryjnej  Salvet  specjalizującej się w medycynie zwierząt egzotycznych, gdzie pod okiem sław od „egzotyków” zdobywałam praktyczne umiejętności z leczenia gadów i gryzoni.  W trakcie odbywania stażu rozpoczęłam studia specjalizacyjne z zakresu chorób zwierząt nieudomowionych. W czasie specjalizacji  pracowałam w warszawskim Ogonku, specjalistyczną  lecznicą  całodobową dedykowaną  głównie małym ssakom takim jak  gryzonie,  zajęczaki,  jeże, skunksy, fretki  lotopałanki itp.  Obecnie staram się poszerzać wiedzę w obranym egzotycznym kierunku , uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach ale także poświęcam również czas na zdobywanie wiedzy z medycyny  psio-kociej. Prywatnie właścicielka dwóch kotów  17 letniego Bazyliszka i 2 letniego Łatka oraz żółwia czerwonolicego i stadka przepiórek . Serdecznie zapraszam na wizyty  ;)  Proszę o umawianie się telefonicznie w przypadku chęci przyjścia z nietypowymi ssakami np. małpy, skunksy czy szopy oraz z gadami.

 
 

Mgr. Inż. Karolina Hałasa 

Absolwentka wydziału Zootechniki UWM Olsztyn (2006). Od zawsze byłam wielkim fanem naszych czworonożnych towarzyszy a dzięki dołączeniu do załogi Gabinetu Weterynaryjnego Reda mogę realizować swoje zamiłowania. Od dawna fascynują mnie psy rasy północy i ich zachowania behawioralne.

 

                                                

 

 

© Copyright 2013. All Rights Reserved.
Projekt i wykonanie: WEBPC-GROUP